Aktuální nabídka

  • Katalog - přehledy termínů našich zájezdů
  • PROGRAMY PRO ŠKOLY
    vodácké školní výlety, školy v přírodě, ubytování pro lyžařské kurzy, turistika, rafting pro školy, Adr-enalinový výlet, ozdravné pobyty u moře, zájezdy do Anglie a mnoho dalšího...
  • Firemní programy
    Outdoor - Teambuilding - Events - Indoor - Dovolená - Ubytování - Outdoor catering - Incentiva

Odkazy

Informace pro instruktory

DĚKUJEME VŠEM INSTRUKTORŮM ZA PRÁCI V ROCE 2009

Zájemci o práci hlaste se prosím emailem s životopisem a odborností:

Voda a kánoe: Jitka Kuncová 777602012 (jitka @ ckklic.cz)

Horolezectví: ing. Marek Skalický 777602007 ( marek @ ckklic.cz )

Řidiči s ostatní profese: Jitka Kuncová 777602012  ( jitka @ ckklic.cz )

Rafting a divoká voda: Ing. Aleš Marek 777602010 ( rafting @ ckklic.cz ):

1. V případě zájmu o práci a informace, na které akce bychom potřebovali rafťáky se obracejte na mě. Tel 777 602010 a na e-mail.

2. Žádám rafťáky at mi napíšou, jak je kdo na tom s časem a kdy by mohl pro nás pracovat. Prosím, pokud je vaše odpověď negativní pošlete mi ji taky. Ušetří mi to spoustu času, až budu někoho shánět. Prosím o zaslání rámcového přehledu termínů možnosti a nemožnosti pro nás pracovat. Poslal jsem vám kalendář raftingových akcí. Podrobné informace o akcích naleznete na našich webkách.

3. Opět chci všechny požádat, aby poslali aktuální kontaktní údaje, pokud se u nich něco změnilo. Dále o zaslání aktuálních informací o dosažené kvalifikaci v oboru. Všechny prosím o zaslání kopií dokladů o dosažené kvalifikaci na adresu CK Klíč, Havlíčkova 7, 541 01 Trutnov.

4. JE NUTNÉ: aby doklad o kvalifikaci rafťáka jste měli vždy na zájezdech s sebou – jako řidičák nebo občanku (to je podmínka práce).

5. Kvalifikační růst:
Opět upozorňuji, že nutná požadovaná kvalifikace je ta, která Vás opravňuje k držení živnostenského listu pro Poskytování tělovýchovných a sportovních služeb nebo pro Průvodcovskou činnost tělovýchovnou a sportovní.
Tj. Cvičitel vodní turistiky a raftingu nebo Trenér raftingu, Průvodce vodní turistiky a raftingu, Trenér vodního slalomu nebo absolvování tělovýchovné vysoké školy.
Ny vyžádání zašlu pozvánku a přihlášku na jednotlivá školení.

IRF
Irf považujeme v profesi za nejvyšší licenci v oblasti komerčního raftingu. Ačkoli není formálně uznaná správními orgány má vysokou profesní váhu a je mezinárodně známá. IRF zkoušky budou v dubnu 2010. Určitě by se ho měli zúčastnit také všichni noví zájemci o práci raft guida – takže taktéž čekám na jejich přihlášky do 28.2.2010.

Při práci s klienty vycházíme taktéž z metodiky IRF. Úvodní hovor a proškolení ovládá každý instruktor. Na požádání všem zašlu.

Přeji mnoho úspěchů v sezóně 2010 nejen na vodě a těším se na další spolupráci!
Ahoj Alex