ckklic.cz » Akce a kurzy » PRODLOUŽENÉ VÍKENDY - RAFTING NA YUKONECH (dvoumístné nafukovací čluny), 3 - 4 denní akce » SOČA - Rafting na Yukonech, ...

PRODLOUŽENÉ VÍKENDY - RAFTING NA YUKONECH (dvoumístné nafukovací čluny), 3 - 4 denní akce

SOČA - Rafting na Yukonech, s MOŽNOSTÍ CANYONINGU a HYDROSPEEDU

Soča je možná takovou Mekkou našich vodáků. Stále se na ní všichni rádi vracíme. Parádní průzračná modrozelená voda teče z bílých vápencových skal. Prostě je to nádhera. Na nejkrásnější slovinskou řeku se vydáme v termínu, kdy se dá očekávat dostatek vody slibující výživný raftový zážitek a zároveň bývá dostatečné teplo.

 • Obtížnost: Středně těžký rafting maximálně WW IV. Vhodné pro pokročilé, ale zvládnou i začátečníci. Na Yukonu pro pokročilé se zkušenostmi z dvoumístných kánoí.

 

Vyzkoušejte s námi porovnat rozdíly mezi splouváním divoké vody na raftových člunech a malých jednomístných plovácích v kombinaci se stále populárnějším zdoláváním soutěsek, vodopádů a tůní, to vše uprostřed vápencové nádhery Triglavského národního parku.

Program

1 den
noční přejezd přes Rakousko do Slovinska
2 den
ranní příjezd do horského střediska Bovec, čas na snídani, převlečení a instruktáž a pak už celý den vyplněný raftingem. Perla Julských Alp – SOČA protékající úchvatným vápencovým kaňonem nabízí úseky s celou škálou obtížností od seznamovací WW I až po raftový nářez WW III-IV v balvanitém labyrintu spodní soutěsky, nocleh v kempu.
3 den
Den určený pro další adrenalinové aktivity. Kdo si připlatil, tak dnes vyrazí na canyoning v soutěskách SUŠCE a na hydrospeeding na SOČE. Ostatní si zopakují parádní rafting na Soče. Pokud zbude čas, vyrazíme obdivovat zajímavosti, kterých se v okolí nabízí nepřeberné množství: k vodopádům Boka nebo Kozjak, či na návštěvu historického městečka Kobarid s Napoleonovým mostem a muzeem 1. světové války. Nocleh v kempu.
4 den
Neděli věnujeme horám a majestátným výhledům. Ráno vyjedeme lanovkou na Kanin, odkud můžete vidět celé Julské Alpy jako na dlani. Podle zdatnosti účastníků zvolíme krátký trek. Kdo vystoupí až na hraniční hřeben s Itálií, bude se moci za pěkného počasí pokochat i pohledem na italské Dolomity. Opoledne odjezd domů, návrat v nočních hodinách.

Termíny

 Kat.č.  Lokalita Doporučený termín (dní) Cena Obsazenost

V ceně je zahrnuto

 • Doprava: klimatizovaným autokarem
 • Ubytování: v kempu (ve vlastních stanech), k dispozici WC, umývárna a sprcha s teplou vodou (2 noci)
 • Strava: Beze stravy v základní ceně, polopenze za příplatek
 • Další služby v ceně:
  zapůjčení vodácké výzbroje pro rafting (pádla a rafty)
  zapůjčení vodácké výstroje (vesta, přilba )
  instruktor raftingu IRF

Za příplatek

 • Strava: jednoduchá polopenze (3x snídaně, 2x večeře) +695,00 Kč
 • Další služby za příplatek:
  neoprenový komplet / 3 dny (neopren, neoprenové boty, vodácká bunda) +475,00 Kč
  3 dny cestovní pojištění léčebných výloh a na nebezpečné sporty (v přihlášce je nutné uvést rodné číslo a státní příslušnost) +120,00 Kč

Fakultativní výlety

canyoning v soutěskách Sušce +750,00 Kč, hydrospeed na Soče +800,00 Kč

Nástupní místa

Praha, Mladá Boleslav, Jičín, Trutnov, Benešov, Tábor, České Budějovice

Doplňující informace

 

 • Povinný neopren s dlouhými nohavicemi!
 • Každý účastník musí umět plavat!
 • Minimální věk účastníka: 14 let, pro hydrospeed 18 let.

Řeky je možné sjíždět na raftech nebo na dvoumístných člunech - Yukonech. Uveďte v přihlášce jednoznačně, na jaké lodi chcete zájezd absolvovat.

VIDEO Z NAŠEHO KANYONINGU NAJDETE TADY

NA RAFTECH

Tuto akci můžete absolvovat i na RAFTECH řízených zkušenými raftguidy. Více informací naleznete ZDE

ODESLAT AKCI NEBO KURZ NA E-MAIL