ckklic.cz » Akce a kurzy » JEDNODENNÍ RAFTING V ČECHÁCH - YUKONY (dvoumístné nafukovací čluny) » SPODNÍ KAMENICE - RAFTIN...

JEDNODENNÍ RAFTING V ČECHÁCH - YUKONY (dvoumístné nafukovací čluny)

SPODNÍ KAMENICE - RAFTING NA YUKONECH

Krátký půldenní sjezd Kamenice mezi Jesenným a Paraplíčkem určený i pro začátečníky. Vhodné i pro Děti. Skupiny mohou jet též na raftech Colorado.

 • Obtížnost: lehká až středně těžká do WW II+, vhodné mírně zkušené se zkušenostmi z kánoí nebo raftů, zvládnou i začátečníci.

Jarní voda nabízí na Kamenici příjemné a pohodlné svezení.  Peřeje dosahují obtížnosti maximálně WW II+, takže i relativní začátečníci si mohou přijít na své. Jízdu lze ukončit na soutoku s Jizerou v Podspálově, ovšem připravili byste se o průjezd přírodní slalomové peřeje Paraplíčko, kde si můžete vyzkoušet několik triků mezi pověšnými slalomovými brankami. Cíl plavby pak bude na začátku Železného Brodu.

Sraz: v Podspálově u hotelu Podspálov (soutok Jizery a Kamenice) časy splutí budou přizpůsobeny konání závodů v tomto úseku.

Víkendový výlet doporučujeme spojit s víkendovou návštěvou Českého ráje. Nebo se splutím horní Jizery na raftech nebo Yukonech.

UPOZORNĚNÍ PRO ÚČASTNÍKY:

Průvodce NEBUDE Vaši skupinu doprovázet po celou dobu plavby na lodích a tak je potřeba počítat se SEBEZÁCHRANOU. Doprovod instruktora pro Vaši skupinu si můžete přiobjednat za příplatek.

Zároveň doporučujeme přihlašovat se ve dvojicích. Liší účastníci se pochopitelně spojí do dvojic, ale může se stát, že jeden zbude. Ten musí počítat s možností, že pojede sám.

Termíny

 Kat.č.  Lokalita Doporučený termín (dní) Cena Obsazenost

V ceně je zahrnuto

 • Doprava:
  vlastní
  zajištěna doprava z místa srazu na start splouvaného úseku a z cíle zpět do místa srazu
 • Další služby v ceně:
  zapůjčení vodácké výzbroje pro yukony (pádla a 2-místný nafukovací člun)
  zapůjčení kompletní vodácké výstroje (vesta, přilba, neopren, neoprenové boty, vodácká bunda)
  převoz osobních věcí vozidlem organizátora
  zapůjčení raftu typ Colorado (pro skupinu 4 - 6 osob, nutno uvést v přihlášce)

V ceně není zahrnuto

 • ubytování, strava, a další služby, neuvedené v položce v ceně zahrnuto

Za příplatek

 • Další služby za příplatek: doprovod skupiny instruktorem +1 260,00 Kč (za skupinu)

Nástupní místa

v místě konání akce

Minimální počet osob: 4

Doplňující informace

Cena nezahrnuje: doprovod instruktora v průběhu plavby, dopravu na místo konání a zpět, pojištění, ubytování, strava a další služby neuvedené v položce "V ceně je zahrnuto".

Pokud pojede jedna osoba oba víkendové dny, může na 2. den uplatnit slevu Kč 100,-. Podmínka minimálního počtu účatníků platí pro každý den zvlášť.

 • Povinný neopren s dlouhými nohavicemi!
 • Každý účastník musí umět plavat!
 • Minimální věk účastníka: 12 let v doprovodu dospělé osoby.

ODESLAT AKCI NEBO KURZ NA E-MAIL