ckklic.cz » Akce a kurzy » SKIALPINISMUS - akce na skialpech, skitouring, skialpin » SKIALPINISTICKÉ ELDORÁDO aneb na lyžích z Tirol do Salzbursk...

SKIALPINISMUS - akce na skialpech, skitouring, skialpin

SKIALPINISTICKÉ ELDORÁDO aneb na lyžích z Tirol do Salzburska

Ve vyhlášená skialpinistická oblast, nově zrekonstruovanou chata, dlouhé sjezdy z hřebenu oddělujícími Kitzbühlské a Zillertálské alpy, které vedou přímo na terasu chaty s báječným Weissbeer. Tohle nadchne každého skialpinistu.

  • Obtížnost: lehké až středně obtížné

Ve vyhlášené skialpinistické oblasti Kitzbühelu je skryté boční údolí s útulně nově zrekonstruovanou chatou, které využívají hlavně místní znalci. Dlouhé sjezdy z hřebenu oddělujícími Kitzbühlské a Zillertálské alpy vedou přímo na terasu chaty s báječným Weissbeer. Poloha chalupy zaručuje skitoury přímo ze zápraží. Využijeme možnosti hvězdicových středně náročných tůr na skvělé skialpinistické vrcholy. Vyšší nadmořské výšky v závěru údolí společně s polohou blízko rakouským ledovcům zaručují sněhovou jistotu i při globálním oteplení nebo na konci sezóny. Ubytování klasického skialpinistického typu na chatě Alpenverein.

platí se na místě chataři: 31 Euro/os a 1x polopenzi 

Program

1 den
Brzký odjezd z Prahy nám umožní časný nástup na chatu Neue Bamberger Hutte, ideálně umístěnou na pomezí Kitzbuhelských a Zillertalských Alp. Po ubytování a zaslouženém pivku zbude ještě spousta času na seznamovací výstup v okolí zakončený parádním sjezdem až na terasu chaty.
2 den
Přímo od chaty se v závislosti na sněhových a klimatických podmínkách vydáme na některý z mnoha vrcholů. Tristkopf, Salzachgeier, Aleitenspitze, Krondlhorn - to vše jsou cíle s nadmořskou výškou kolem 2 400 m, které nabízejí úchvatné výhledy na nejvyšší vrcholy Rakouska, navíc jsou poměrně snadno dostupné na lyžích a nabízejí mnoho variant frýrajdovejch lajn. Večer potom hodnocení zážitků v útulné hospůdce.
3 den
Po vydatné snídani další porce výstupů a sjezdů hned za chalupou, odpoledne sbalení věcí a na lyžích zpět až k autu. Návrat do ČR ve večerních hodinách.

Termíny

 Kat.č.  Lokalita Doporučený termín (dní) Cena Obsazenost

V ceně je zahrnuto

  • Doprava: minibusem
  • Ubytování: chata (rezervace, platba na místě) (3 x 19 euro za 3 noci se platí chataři na místě)
  • Strava: Polopenze 2 x 30 Euro (platí se na místě chataři)
  • Další služby v ceně: půjčovné skialpinistických lyží, pásů a bot

Za příplatek

  • Další služby za příplatek:
    lavinový set půjčovné (3 dny) +510,00 Kč
    3 dny cestovní pojištění léčebných výloh a na skialpinismus (v přihlášce je nutné uvést rodné číslo a státní příslušnost) +240,00 Kč

Slevy

vlastní skialpinistické vybavení -500,00 Kč

Nástupní místa

Trutnov, Hradec Králové, Poděbrady, Kolín, Praha, Písek, České Budějovice

Doplňující informace

Pro skupinky a partičky: 

Zvolte si váš speciální termín: pro skupinky od 5 - 8 osob po dohodě ledna až konce března. Možno o víkendu i v týdnu.

Pro firmy máme připraveny teambuildingové programy na skialpech a Lyžařský Workshop (od 4 až pro 80 účastníků).

Takže pokud jste partička nebo Firma, neváhejte se ozvat - Informace na tel 777602007.

ODESLAT AKCI NEBO KURZ NA E-MAIL