ckklic.cz » Akce a kurzy » SKI WORKSHOP » SKI WORKSHOP 2021 - Workshop alpského lyžo...

SKI WORKSHOP

SKI WORKSHOP 2021 - Workshop alpského lyžování, intenzivní a profesionální kurz lyžování

Pojeďte se zdokonalit v lyžování a získat jistotu na lyžích. Tento intenzivní kurz je zaměřen na techniku jízdy v různém terénu. Kurz je určen pro veřejnost, která má zájem o zdokonalení jízdních dovedností a získání jistoty za jakýchkoliv podmínek. Kurz je záměrně pořádán v lokalitě Pec pod Sněžkou a Velká Úpa, kousek od ski areálu v Peci pod Sněžkou. Ve Velké Úpě najdeme ideální podmínky na lehkou výuku freeridu, dobře připravené sjezdovky i panenské svahy pokryté hlubokým sněhem. Základy jízdy a doladění (noční lyžování) bude probíhat v areálu v Peci pod Sněžkou...

 • Obtížnost: určeno pro pokročilé a dobré lyžaře, zcela nevhodné pro začátečníky!

PŘESTAŇTE VÁHAT PŘED SJEZDEM - SKONČETE S TRÁPENÍM!

Čekají vás tři dny nabité lyžováním s profesionálními učiteli lyžování, kteří mají zkušenosti nejen z českých svahů a proslulých rakouských středisek, ale i ze svých letních putování za sněhem na Nový Zéland nebo do Austrálie. Tři dny soustředěné výuky by vás měly dovést k radosti z jízdy mimo sjezdovky, k umění kontrolované jízdy na strmých svazích, v hlubokém i rozbitém sněhu, nebo v boulích. Naučíte se jak rychle reagovat na nečekané překážky a různé druhy sněhu, jak změnit rytmus vašich oblouků a  jak si místo trápení užít nejen výstup nahoru, ale hlavně sjezd dolů. Každý den vás čekají 4 hodiny na svahu a 2 hodiny večerního semináře s rozbory videa a zajímavých debat. Společná akce ve spolupráci CK Klíč a Snowsportschool www.snowsportschool.cz.

RAKOUSKÁ ŠKOLA ALPSKÉHO LYŽOVÁNÍ - METODICKÁ ŘADA ALPSKÉHO LYŽOVÁNÍ APUL

PRÉMIE SKI WORKSHOP PRO DĚTI VE VĚKU 8 - 14 LET: děti budou mít svůj vlastní program. Společné budou jen ubytování snídaně a večeře. informace si vyžádejte u Marka Skalického 777602007 .

Instruktoři: Marek Skalický - učitel APUL, High Alpine Leader dle UIAA

 • Povinné vlastní vybavení: vlastní lyžařská výzbroj: sjezdové lyže, lyžařské boty, hůlky,  LYŽAŘSKÁ PŘILBA, brýle (lyže, boty a hůlky lze zapůjčit - nutno objednat předem)

 • OMEZENÝ POČET ÚČASTNÍKŮ !!!

Místo konání V LISTOPADU 2020: Rakousko - Pitztalský ledovec Ubytování se platí přímo na místě ubytovateli 29 Euro za osobu a noc 

Místo konání V LEDNU 2021: Pec pod Sněžkou, Velká Úpa - Česká Republika Ubytování se platí přímo na místě ubytovateli 550 Kč za noc se snídaní. 3 noci = 1.650 Kč

Program

1 den
(čtvrtek): na večer příjezd, prezentace, úvodní informace, welcome drink, krátší promítání, případně diskuze.
2 den
(pátek) Po snídani ranní blok: lyžování, zdokonalovací lekce zaměřené na základní postoj, vedení lyží, šířku stopy a objasnění zásadních termínů, které nás budou nadále provázet. Odpolední blok: koordinace a cvičení na její zlepšení. Krátký oblouk, bezpečné zastavení a přechod v terénu. Večerní blok: videoworkshop - rozbory jezdců světového poháru, metodická CD. Celkem 6 hod (4 hodiny na svahu s lektorem, 2 hodiny volné jízdy, 2-3 hodiny večerní seminář s promítáním o technice a provedení)
3 den
(sobota): Dopolední blok: nácvik techniky pro jízdu mimo sjezdovky – jízda na strmých svazích, jízda v boulích, jízda v rozbitém sněhu, jízda v hlubokém sněhu, krátké oblouky, natáčení na kameru. Celkem 6 hod (4 hodiny na svahu, 2 hodiny seminář s rozborem videa, pro nadšené zájemce večerní lyžování s lektorem v Peci pod Sněžkou.
4 den
(neděle): aplikace naučených technik, v případě dobrých sněhových podmínek budeme vyhledávat terény pro lehký freeriding, pokud bude sněhu méně, využijeme náročnějších terénů v areálu Ski pec na Hnědém vrchu pro jízdu v boulích, good bye coffee, vyhodnocení, předání certifikátů o absolvování Alpine workshopu, odjezd. Celkem 6 hod.

Termíny

 Kat.č.  Lokalita Doporučený termín (dní) Cena Obsazenost
8701SKI WORKSHOP 2021 V RAKOUSKÉM PITZTALU13.11 - 17.11.2021 (5 dní)7 499,- (děti 3 999,-)Rezervovat

V ceně je zahrnuto

 • Doprava: Minibus či klimatizovaná 9-ti místná dodávka
 • Ubytování: bez ubytování, jen rezervace ubytování pro všechny na hotelu Corso v Peci pod Sněžkou (platba na místě ubytovateli)
 • Další služby v ceně:
  lektoři APUL
  vidonatáčení a videorozbory
  2 x přednáška o lyžování
  individuální konzultace

Za příplatek

 • Další služby za příplatek:
  Půjčovné lyžařského vybavení vyšší třídy (lyže, boty, hůlky) +1 050,00 Kč (350 Kč/den)
  půjčovné lyžařské přilby +150,00 Kč (zdarma pro ty co si pujčí lyžařský komplet)
  skipass - kupuje každý sám na místě +1 910,00 Kč

Slevy

Ubytování si rezervujte na hotelu Corso v Peci pod Sněžkou, info v kanceláři. (platí se na místě cca 1.650 za 3 x ubytování se snídaní)

Nástupní místa

v místě konání akce (prezentace v centru Pece pod Sněžkou - na recepci Hotelu Corso, nasledně ubytování)

Minimální počet osob: 5

Doplňující informace

Doporučená vlastní lyžařská výzbroj: sjezdové lyže, lyžařské boty, hůlky, LYŽAŘSKÁ PŘILBA, brýle

Tento SKI workshop můžeme připravit pro vaši skupinku nejméně 6 osob téměř kdykoliv v průběhu zimy v lokalitě kterou si společně odsouhlasíme, tedy i v zahraničí.  Více informací Marek Skalický - 777602007.

ODESLAT AKCI NEBO KURZ NA E-MAIL