ckklic.cz » Akce a kurzy » ADRENALINOVÉ AKCE » ÁDR-ENALINOVÝ TÝDEN - lezení, slaňová...

ADRENALINOVÉ AKCE

ÁDR-ENALINOVÝ TÝDEN - lezení, slaňování, kola, kánoe, koně, lukostřelba, geocaching

Aktivně prožitý týden v nádherné přírodě v Adršpachu a blízkém okolí. Slaňování, koně, horolezectví, horská kola, kánoe, raft nebo kajak, lanový park... prostě týden plný adrenalinu

  • Obtížnost: Lehké až obtížné

Slovo Adrenalin vzniklo v Adršpachu! Nevěříte? Uvěříte! Tento pobyt Vám nabízí skvělé zážitky a neopakovatelné chvíle. Čeká na vás nejen horolezectví, ale také jízda na koni, kanoistika nebo kajak,  orienťák na kole, výlet na horském kole, geocaching a ještě další dobrodružství. Budete mít opět k dispozici zkušeného instruktora, který Vám vše vysvětlí a ukáže. Pouze pro skupiny od 4 osob.

  • V ceně je zahrnuto: zapůjčení potřebného materiálu (jezdeckých přileb, plovacích vest, horolezeckého materiálu, lodí, horských kol....), 4 hodiny jízdy na koni, slaňování, 3 x 1/2 denní blok lezení, hodiny jízdy na kajaku - sjezd Labe, Celodenní výlet na horských kolech,  lukostřelba, to vše po dobu 5-ti dnů.

Termíny

 Kat.č.  Lokalita Doporučený termín (dní) Cena Obsazenost

V ceně je zahrnuto

  • Další služby v ceně:
    půjčení veškerého vybavení
    transfery v rámci programu

V ceně není zahrnuto

  • doprava, ubytování, strava, a další služby, neuvedené v položce v ceně zahrnuto

Nástupní místa

v místě konání akce

Minimální počet osob: 4

Doplňující informace

Kurz trvá 5 dní x 7 hodin a začíná v pondělí v 9 hodin. V případě zájmu o ubytování (pension, kemp) si vyžádejte informace v CK při objednávání akce.

ODESLAT AKCI NEBO KURZ NA E-MAIL